O firmie

PAPIERY-OUTLET.PL oferuję Państwu papiery ozdobne, kartony ozdobne, koperty oraz inną galanterię papierniczą w bardzo atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się głównie sprzedażą końcówek serii oraz nadwyżek stanów magazynowych. Są to pełnowartościowe produkty. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy stworzyć pierwszy w Polsce outletowy sklep internetowy z papierami ozdobnymi.

Nasza firma Salon Papierów Ozdobnych "KiniPol" powstała w 1991 r.
Jako pierwsi w Polsce za główny profil działalności obraliśmy sprzedaż papierów i kartonów ozdobnych dla poligrafii, reklamy, plastyków, biur, szkół, producentów galanterii papierniczej, introligatorni itp.

Naszymi bezpośrednimi dostawcami są renomowane, europejskie papiernie, takie jak: FAVINI, FEDRIGONI, MEERSSEN, KOEHLER. Aktywnie uczestniczymy w wielu imprezach targowych. Naszą firmę znajdziecie Państwo na MTP „Poligrafia” w Poznaniu a od roku 2011 również na targach „RemaDays” w Warszawie. W naszej stałej ofercie znajduje się ponad 200 rodzajów papierów i kartonów ozdobnych. Od roku 2008 jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami niemieckiej firmy WICKELS na terenie Polski.